Informatycy w biznesie

                                                                                                                                                                                

Aleksandra Głuszniewska - psycholog, trener, coach. Pracując jako psycholog, trener, coach, wspieram ludzi w odkrywaniu ich celów osobistych i zawodowych. Specjalizuję się w treningach grupowych oraz konsultacjach indywidualnych z zakresu udoskonalania kompetencji osobistych: komunikacji, asertywności, motywacji, negocjacji, zarządzania sobą w czasie, prezentacji i wystąpień publicznych. Przygotowuję działania rekrutacyjne na stanowiska menadżerskie, sprzedażowe i specjalistyczne. Tworzę procesy AC/ DC, modele kompetencyjne, opisy stanowisk i ścieżki karier. Prowadzę także sesje coachingowe, w ramach których inspiruje uczestników do refleksji nad swoim życiem i motywuje do zmiany. Doświadczenie swoje zdobyłam pracując jako trener w organizacjach, stowarzyszeniach a także w biznesie. Realizuję projekty, w których młodzi ludzie samodzielnie odkrywają własne marzenia i drogi do ich realizacji. Wspieram menedżerów, którzy uczą się, jak być sobą w każdej sytuacji zawodowej. Wzmacniam ich sukcesy w zarządzaniu. Wierzę, że w każdym człowieku drzemie nieodkryty potencjał.

                                                                                                                                                    

Magdalena Wolfart – Samselska - jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, dyplomowanym doradcą zawodowy, coachem, trenerem umiejętności miękkich i pedagogiem. Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, studentami, kobietami przewlekle chorymi oraz osobami po 50 roku życia. Doświadczenie zdobyłam m.in. w projektach: „Reaktywacja 45+”, „Moje Życie - Mój Projekt”, “Przedsiębiorcza Uczelnia”, ”Nowe umiejętności – nowe możliwości”, “Otwarci na Jutro”. Dotychczas przeprowadziłam ponad tysiąc godzin indywidualnego i grupowego poradnictwa zawodowego i coachingu. Prowadziłam również zajęcia ze studentami z zakresu: rozwoju zawodowego człowieka, rekrutacji i selekcji pracowników oraz rozwoju osobistego coacha. Obecnie współpracuje z Centrum Pomocy Społecznej dla dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, Ośrodkiem Pomocy Społecznej dla Dzielnicy Ursynów oraz prowadzę prywatną praktykę jako doradca zawodowy i coach.

 

Anna Sowińska - z wykształcenia jestem pedagogiem i doradcą zawodowym. Posiadam doświadczenie we wszystkich sektorach gospodarki (biznesowym - korporacja, pozarządowym oraz publicznym). Doświadczenie zawodowe zdobywałam zarówno na stanowiskach związanych: z PR/marketingiem, tłumaczeniami/grafiką – DTP; jak i z rekrutacją i budowaniem kariery.  Jako doradca pracowałam m.in. z specjalistami, menadżerami dużych przedsiębiorstw, studentami IT, osobami, pozostającymi bez zatrudnienia lub, które szukały swojej drogi zawodowej. Obecnie zajmuję się rekrutacją oraz szkoleniem specjalistów z zakresu diagnozowania kompetencji.

Prywatnie w kręgu moich zainteresowań jest projektowanie biżuterii oraz podróżowanie. Po tysiącach kilometrach spędzonych w drodze, w różnych warunkach uważam, że tak w podróży, jak i w życiu największą wartością są inni ludzie. I to właśnie oni mnie inspirują.